Online Před 2 měsíci

Informace o vstupenkách na MS 2024 v kostce

Pražská O2 Arena a Ostravar Aréna hostí zápasy MS v hokeji 2024. Vstupenky na samostatné zápasy byly spuštěny 16. ledna 2024 a většina z nich je vyprodána. VIP vstupenky jsou k dispozici od 5. prosince, zahrnují catering a samostatný vstup, s cenami začínajícími na 4390 Kč.

Blog
Včera
REGIONUSTI.CZ

Nejslabší rok Českých patentů od roku 1995

Počet patentových přihlášek podaných českými subjekty k Úřadu průmyslového vlastnictví ČR poklesl na 465 v roce 2023, což je nejnižší číslo od roku 1995. V roce 2023 bylo uděleno či validováno 454 patentů tuzemským a 4 979 zahraničním subjektům.

Blog
Před 2 dny
REGIONUSTI.CZ

Vliv menstruačního cyklu na sportovní výkonnost žen?

Studie ukazují minimální vliv menstruačního cyklu na sportovní výkonnost žen. Považovat menstruační cyklus za zásadní faktor výkonnosti je mylné. Důležité je otevřeně diskutovat o zdravotních otázkách a upravit trénink podle individuálních potřeb.

Blog
Před 2 dny
REGIONUSTI.CZ

Czech Tour se zúčastní i nejlepší tým světa INEOS Grenadiers

Sen splněn: nejlepší tým světa se zúčastní Czech Tour. Tento prestižní závod v České republice přitahuje fanoušky cyklistiky a díky účasti týmu INEOS Grenadiers bude zájem ještě větší. Závod tak vstupuje do sportovní historie.

Blog
Před 3 dny
REGIONUSTI.CZ

Diamo propustí stovky zaměstnanců

Státní podnik Diamo oznámil plány na propuštění až 430 zaměstnanců a sloučení několika závodů. Tyto kroky by měly přinést roční úsporu 400-500 milionů Kč. Hlavní činností firmy zůstane provoz sanačních technologií a ochrana životního prostředí.

Blog
Před týdnem
REGIONUSTI.CZ

Lakers James naznačil konec v NBA

Hvězda Lakers James naznačil konec v NBA, což vyvolalo diskusi. Jeho odchod by měl obrovský dopad, ale není žádný důkaz pro ani proti. Basketbalový svět čeká na další vývoj.

Blog
Před týdnem
REGIONUSTI.CZ

Fotbalisté Dukly zvítězili v Jihlavě a pojistili si tak první místo

Fotbalisté Dukly zvítězili v Jihlavě a pojistili si tak první místo v druhé lize. Důležitý zápas rozhodly klíčové momenty ve prospěch Pražského týmu. Jihlavsští nadále bojují o záchranu.

Blog
Před týdnem
REGIONUSTI.CZ

Animační dílna, film a zábava pro celou rodinu

Seznamte se s interaktivní výstavou Pata a Mata s animační dílnou, scénou, loutkami, projekční místností a hernou. Vhodné pro všechny věkové kategorie. Prožijte nezapomenutelný zážitek s rodinou!

Blog
Před týdnem
REGIONUSTI.CZ

Líšťany řekly NE větrným elektrárnám v referendu

Občané městečka Líštany v referendu odmítli výstavbu větrných elektráren, a tak obec nebude pokračovat v jednání s investory. V referendu, kterého se zúčastnilo 45,9% místních obyvatel, 113 občanů hlasovalo proti výstavbě, zatímco pouze 65 lidí bylo pro.

Blog
Před 3 týdny
REGIONUSTI.CZ

Zpoždění oprav teplického dálničního přivaděče

Opravy na teplickém dálničním přivaděči k dálnici D8, které měly být dokončeny v září minulého roku, stále pokračují. Situace způsobuje dopravní zátěž a nedostatek souladu mezi technickou dokumentací a skutečným stavem stavební konstrukce komplikuje opravy.

Blog
Před 3 týdny
REGIONUSTI.CZ

Izraelská velvyslankyně Azari děkuje Ústeckému kraji za podporu

Ústecký kraj navštívila izraelská velvyslankyně Anna Azari. Setkala se s představiteli kraje, diskutovala o podpoře Izraele, národnostních menšinách a čistých zdrojích energie.

Blog
Před 3 týdny
REGIONUSTI.CZ

Motoráček, autobus i loď - nové spoje v Ústeckém kraji

Turistická sezóna v Ústeckém kraji začíná 29. března s novými spoji motoráčků, autobusů a lodí pro objevování kraje. Dopravní podnik Ústeckého kraje (DÚK) nabízí snadnou orientaci díky letákům a označením spojů písmenem "T".

Blog
Před 4 týdny
REGIONUSTI.CZ

Trh elektromobilů v USA?

Bývalý šéf Fordu, Mark Fields, varuje, že americký trh s elektromobily ztrácí optimismus a vítá realitu, s nižšími prodeji než se očekávalo. S menším zájmem o nové modely a rychle padajícími cenami, automobilky revidují plány expanze a investic. Fields zdůrazňuje narůstající konkurenci čínských výrobců elektromobilů.

Blog
Před 4 týdny
REGIONUSTI.CZ

Lefevere pokutován za neuctivá slova o ženách

Cyklistický šéf Patrick Lefevere pokutován za neuctivá slova o ženách. Jeho vyjádření vyvolala na sociálních sítích rozruch. Pokuta, která činí tisíce eur, má varovat ostatní před neuctivostí a sexismem ve sportu. Přesto někteří jeho omluvu neuznávají a žádají další kroky.

Blog
Před 4 týdny
REGIONUSTI.CZ

Nový elektromobil Škoda Epiq

Škoda Auto představila na českém trhu elektrický crossover Škoda Epiq s moderním designem, dojezdem až 400 km a technologiemi za atraktivní cenu. Výrobce plánuje v nadcházejících letech investovat více než 5,6 miliard eur do elektromobility.

Blog
Před 4 týdny
REGIONUSTI.CZ