Práce Nabídka zaměstnání

Zdravotní sestra - bratr

Všeobecný lékař Ústecko s.r.o. - ÚL

Opletalova 276, Ústí nad Labem

Detail firmy

Kateřina Nevanová
773545225
  • vztah

    Dohoda o provedení práce

  • směny

    Jednosměnný provoz

  • min. vzdělání

    ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástupní plat 25 000,- až 27 000,- Kč

Místo výkonu práce: Opletalova č.p. 276, Neštěmice, Ústí nad Labem.
Náplň práce:. organizace provozu ordinace, objednavani vakcin a leků, prace s lekařským programem, odborná péče o pacienty, návštěvy u registrovaných pacientů doma, odborná péče o pacientyv domácím prostředím měření TK, odběry, převazy, OOP zajištěny.
Požadujeme: empaticky a přátelský vztah k našim pacientům, spolehlivost, praxe v ambulanci VPL není podmínkou.
Nabizime: 5 tydnů dovolene, 3 sick days, přátelský tym, placené vzdělávací akce, možnost karierniho růstu .
Kontakt: v případě Vašeho zajmu kontaktujte Mgr. Kateřinu Nevanovou - tel. 773 545 225