Práce Nabídka zaměstnání

Slévač/ka

Kamila Roučková
475303276

  • směny

    Nepřetržitý provoz

  • min. vzdělání

    Základní + praktická škola

Nástupní plat 20 000,- Kč

Místo výkonu práce: Důlní č.p. 362/2, Trmice.
Náplň práce: práce na licím zařízení, činnost dle technologického postupu pro odlévání, průběžná kontrola kvality odlévaných kusů.
Požadujeme: základní vzdělání a praxe na obdobné pozici nebo vyučení bez praxe, Ukrajinský jazyk - výhodou, ochotu a chuť učit se novým věcem.
Nabízíme: bonusy dle kolektivní smlouvy (5 týdnů dovolené, placené překážky v práci ze strany zaměstnance nad rámec zákoníku práce, pružná pracovní doba, příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění, účast na programu na nákupu akcií firmy Rheinmetall AG, účast na programu Zdravá firma)
Kontakt: na uvedený e-mail: Kamila.rouckova@cz.rheinmetall.com - zaslat životopis NUTNÉ