Práce Nabídka zaměstnání

Projektant ocelových konstrukcí

BEUMER Group Czech Republic a.s.

Nové Aleje 220, Ústí nad Labem

Detail firmy

Martina Mašková
475259716

  • směny

    Pružná pracovní doba

  • min. vzdělání

    Vysokoškolské

Nástupní plat 25 000,- Kč

Místo výkonu práce: Nové Aleje 220, Božtěšice, Ústí nad Labem.
NÁPLŇ PRÁCE:
" Odpovědnost za návrh technických řešení a podílení se na vypracování technických návrhů
" Odpovědnost za vytváření, úpravu a revizi výkresů
" Komunikace se subdodavateli
" Úzká spolupráce s týmem projektových manažerů a obchodním oddělením

POŽADUJEME:
" Praxe na podobné pozici podmínkou
" VŠ v oboru strojírenství
" Zkušenosti s prací v Solid Edge, Inventoru, nebo AutoCADu. Advance Steel výhodou.
" Znalost projektování/tvorby VD příhradových konstrukcí výhodou
" Orientace v příslušných normách (ČSN EN 1090, …)
" Znalost českého a anglického jazyka
" Komunikativnost, tvůrčí přístup, práce v týmu, pečlivost
" Ochota příležitostně cestovat, MS Office
" ŘP sk. B
NABÍZÍME:
" 13.plat, stravenky, 5týdnů dovolené
KONTAKT:
" na uvedený e-mail.