Práce Nabídka zaměstnání

Pracovník/ice zákaznického servisu

VAŠE ZUBNÍ CENTRUM s.r.o. - UL, provozovna

Špitálské náměstí 3517, Ústí nad Labem

Detail firmy

Jan Čáka
774320438

  • směny

    Jednosměnný provoz

  • min. vzdělání

    Nižší střední odborné

Nástupní plat 17 800,- Kč

Místo výkonu práce: Špitálské náměstí 3517/1a, 400 01 Ústí nad Labem.
Náplň práce: pracovník bude v rámci cílené kampaně na zdravotnický personál, komunikovat s kandidáty z řad zemí bývalého SSSR ( společnost má akreditaci od ministerstva zdravotnictví -o vzdělávacího pracoviště dále se bude starat komplet o stávající i nové zákazníky, do této náplně spadá komunikace s nimi v rámci reklamací, objednávek, přeobjednávání, tvoření cenových kalkulací, aj.
Požadujeme: vyučení nebo středoškolské vzdělání, znalost ruského nebo ukrajinského jazyka na úrovni rodilého mluvčího, ŘP skup. B.
Nabízíme: mzdu 17800,- Kč., stravenky.
Kontakt: zájemci se mohou hlásit na uvedený e-mail.