Práce Nabídka zaměstnání

Pizzař/ka

TURBO PIZZA, s.r.o. - ÚL

Prokopa Diviše 847, Ústí nad Labem

Detail firmy

Viktor Dittrich
778433353
  • vztah

    Dohoda o pracovní činnosti

  • směny

    Turnusové služby

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 28 000,- Kč

Náplň práce: výroba a ruční příprava pizzy v pizzerii s pohodovým a mladým kolektivem, jedná se o otevřenou kuchyň.
Požadujeme: chuť učit se a elán do práce, zkušenosti výhodou nikoliv podmínkou(zaučíme), trestní bezúhonnost, příjemné vystupování a pozitivní přístup k práci., vlastní seberealizaci a chuť kariérně růst
Nabízíme: nástup do programu zaškolení se a podílení se na růstu firmy pod stále se rozšiřující značkou,mladý týmový kolektiv, možnost kariérního postupu a seberealizace při otevření nových poboček,v případě spokojenosti a dobrých výsledků bonusy.
Kontakt: telefonicky nebo na e-mail.