Práce Nabídka zaměstnání

Operátor/operátorka pultu centrální ostrahy

ROGER - security, a.s.- ÚL

Masarykova 633, Ústí nad Labem

Detail firmy

Marie Povolná
606565133

  • směny

    Turnusové služby

  • min. vzdělání

    ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástupní plat 24 000,- Kč

Místo výkonu práce: Masarykova č.p. 633/318, Bukov, Ústí nad Labem.
Náplň práce:Střežení objektů, osob a motorových vozidel pomocí PC vč. zpracování přijatých informací a sepsání protokolu, vysílání zásahového vozidla v případě alarmu, komunikace s klienty, servisní firmou, s Policií ČR, hasiči. Řešení technických problémů se servisními firmami.
Nabízíme: práci na směny (denní a noční směny).
Požadujeme trestní bezúhonnost, odolnost vůči stresu, samostatnost, spolehlivost, komunikativnost, technické založení výhodou, uvítáme pokročilou znalost práce na PC - program Word, Excel, Outlook, Internet apod.
Kontakt: na e-mail.