OBSLUHA VELÍNU CHEMICKÉHO PROVOZU - s NÁBOROVÝM PŔÍSPĚVKEM 50.000 Kč

AOC Resins Česká a.s.

Revoluční 1930, Ústí nad Labem

Jana Hlávková
477163107

  • směny

    Nepřetržitý provoz

  • min. vzdělání

    ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástupní plat 25 480,- až 29 000,- Kč

Společnost AOC Resins Česká a.s. patří do koncernu firem AOC jenž je předním světovým dodavatelem pryskyřic a speciálních materiálů, které zákazníkům umožňují vytvářet robustní, odolné a všestranné výrobky a komponenty.
Společnost se silným zázemím po celém světě v oblasti výroby a vědy úzce spolupracuje se zákazníky v zájmu zajištění bezkonkurenční kvality, servisu a spolehlivosti pro dnešní dobu a v zájmu inovativních řešení pro zítřek. S evropským ústředím ve Švýcarsku, AOC provozuje výrobní závody ve Francii, Itálii a Nizozemsku a má výzkumná a vývojová centra v Itálii a Nizozemsku. Navíc, AOC má několik výrobních závodů a výzkumných a vývojových center v Americe a v Číně.

Pracovní náplň
" Řízení technologického chemického procesu výroby z velínu provozu pomocí automatizovaného DCS řídicího systému
" Řízení pomocných procesů výroby pomocí DCS řídicího systému
" Provádí zásahy do výrobního procesu dle provozně technologických parametrů
" Provádí odstavení výrobního zařízení před revizí či opravou a zpětné uvedení do provozu
" Eviduje průběh výrobního procesu do operativně technického záznamu výroby
" Odpovídá za dodržování pracovních postupů, technologie a za zacházení s výrobním zařízením dle technických předpisů
" Odpovídá za dodržování bezpečnosti práce na jeho směně
" Ovládá požární bezpečnostní systém EPS a SHZ
" Řídí práci podřízených obsluh výrobních zařízení
" Práce na 12-ti hodinové směny v nepřetržitém provoze

Požadujeme:
" SŠ vzdělání v chemickém či strojním oboru - výhodou
" Dobré rozhodovací schopnosti
" Praxe s obsluhou automatizovaného řídicího systému DCS - výhodou
" Pracovitost, samostatnost, pečlivost a spolehlivost
" Počítačovou znalost (Word, Excel)
" Časovou flexibilitu
" Dobrý zdravotní stav

Nabízíme:
" Zajímavou práci v perspektivní společnosti
" Pracovní smlouva na 1 rok s možností následného prodloužení na dobu neurčitou
" Zkušební doba 3 měsíce
" Týden dovolené navíc
" Zvýhodněné závodní stravování
" Příspěvek na penzijní připojištění po roce trvání pracovního poměru
" Zaměstnanecké SIM karty pro rodinné příslušníky po 6 měsících trvání prac. poměru
" Dostupnost pracoviště v centru Ústí nad Labem - vazba na MHD a vlak
" Možnost využívat podnikové rekreační zařízení v Krkonoších za nízkou cenu
" Náborový příspěvek ve výši 50.000Kč dle pravidel společnosti
" Možnost výplaty odměn od vedoucího za odvedenou práci
" Možnost výplaty motivačního příspěvku dle hospodářského výsledku společnosti
Kontakt:
" telefonicky nebo na e-mail.