Práce Nabídka zaměstnání

Likvidátor/ka pojistných událostí

HELIA & PARTNERS s.r.o.

V Zahrádkách 987, Ústí nad Labem

Detail firmy

Robert Merle
475200326

  • směny

    Jednosměnný provoz

  • min. vzdělání

    ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástupní plat 20 000,- až 25 000,- Kč

Místo výkonu práce: V Zahrádkách č.p. 987/22, Klíše, Ústí nad Labem.
Požadujeme: rychlou a bezchybnou práci na PC - Win 10, MS Office, ostatní běžné programy; samostatnost, koordinační schopnosti, komunikativnost, pracovní nasazení, časová flexibility, chuť se sebevzdělávat. Kvalifikační minimum - zkoušky odborné způsobilosti V - Pojištění velkých rizik (nutno složit ve zkušební době).
Náplň práce: pracovník bude mít především nastarosti komunikaci se stávajícími klienty a hlásit jejich nové pojistné události na pojišťovny vč. vedení jejich evidence. Jedná se o administrativní práci.Nejedná se o práci v terénu.
Kvalifikační minimum - zkoušky odborné způsobilosti V - Pojištění velkých rizik (nutno složit ve zkušební době)
Kontakt: na e-mail info@heliapartners.cz zaslat strukturovaný životopis vč. motivačního dopisu.