Práce Nabídka zaměstnání

Instalatér

Lucie Reichelová
475672228

  • směny

    Jednosměnný provoz

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 125,- až 140,- Kč

Pracovní náplň:
" instalatérské práce v rámci údržby objektu
" jiné údržbářské práce dle potřeby organizace
Požadujeme:
" vyučen v příslušném oboru
" praxe v oboru (min. 2 roky)
" manuální zručnost
" nároky na pečlivost a schopnost samostatného řešení problému
" řidičské oprávnění skupiny B
Nabízíme:
" mzdové ohodnocení v rozmezí od 125 Kč až 140 Kč
" jednosměnný provoz
" motivační složky mzdy závislé na osobním výkonu
" rovnováha mezi pracovním a osobním životem (Work-Life-Balance)
" nadstandardní zaměstnanecké benefity: 6 týdnů dovolené, stravenkový paušál, příspěvek na penzijní připojištění a další
" pracovní doba 37,5 h/týdně
" firemní sportovní aktivity pro zaměstnance a rodinné příslušníky
" pracovní smlouva na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou
Kontakt: e-mailem