Práce Nabídka zaměstnání

Fakturant/ka - ekonom/ka stavby

MONZAS s.r.o.

Blahoslavova 937, Ústí nad Labem

Detail firmy

Eva Hadravová
475200266

  • směny

    Jednosměnný provoz

  • min. vzdělání

    ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástupní plat 22 000,- až 35 000,- Kč

Místo výkonu práce: Blahoslavova č.p. 937/62, Ústí nad Labem.
Náplň práce:
- příprava fakturačních podkladů pro zakázky - nastudování SoD, rozpočtů, příprava protokolů o skutečné výměře a jejich vypracování
- evidence stavu fakturace svěřených zakázek - ve spolupráci se stavbyvedoucími
- administrativa spojená s ukončením stavby
Požadavky:
- SŠ/VŠ vzdělání (vzdělání ekonomického / technického směru výhodou)
- praxe na obdobné pozici a ve společnosti podobného zaměření výhodou
- výhodou je znalost práce v programu Helios, ASPE a KROS
- znalost programu excel na pokročilé úrovni podmínkou
- znalost v oblasti účetnictví / fakturace
- řidičský průkaz skupiny B
nabízíme:
- 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní a životní pojištění, peněžní příspěvek na stravování (stravenkový paušál), 13. plat, 4 "sick days", v případě vzájemné spokojenosti možnost nastavení smlouvy na dobu neurčitou, notebook
Kontakt:
- na e-mail.