Elektromechanik pro montáže silno nebo slaboproudých zařízení

Skanska a.s. - Ústí nad Labem

Přístavní 819, Ústí nad Labem

Detail firmy

Zuzana Hříbalová
731122329

  • směny

    Jednosměnný provoz

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 22 000,- až 30 000,- Kč

Místo výkonu práce: Ústí nad Labem.
Náplň práce: Montáže VN i NN rozvoden a elektrických zařízení.
Požadujeme: výuční list v oboru elektro, Platnou vyhlášku č. 50/1978 Sb., ochotu pracovat na montážích.
Nabízíme: mzdu 22 000 - 30 000,- Kč., Stabilní práci v mezinárodní společnosti, 25 dní dovolené + 2 dny placeného volna navíc, denní příspěvek na stravné ve výši 60,50Kč za odpracovanou směnu, flexi passy v hodnotě 1.500,-Kč., příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění až 1.000,-Kč., vzdělávání, rozvoj a talentové programy pro zaměstnance,
slevy na firemní produkty, Multisport karta za 350,-Kč, zlevněné volání u T- mobile a další zvýhodněné nabídky partnerů.
Kontakt: telefonicky nebo na e-mail.