Práce Nabídka zaměstnání

Dělník chemické výroby s náborovým příspěvkem až 36000 Kč

Jana Hlávková
477163107
  • vztah

    Pracovní poměr - plný úvazek

  • směny

    Nepřetržitý provoz

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 22 800,- až 23 500,- Kč

PRACOVNÍ NÁPLŇ:
Plnění sudů, vaků, krabic a pytlů daným výrobkem
Obsluha plnících zařízení, vah, transportních dopravníků, svářečky, zdvihacího zařízení,
vysokozdvižného vozíku
Příprava obalů před plněním, jejich označování, plnění, dovažování, uzavírání a zajišťování včetně případné paletizace
Sledování plnění obalů a vyřazování naplnění obalů při nestandardním vzhledu produkce
Transport a manipulace s obaly či s obalovými jednotkami a jejich předepsané řazení
Pravidelný odběr vzorků případně odběr vzorků mimořádných
Čištění výrobního zařízení, úklid pracoviště a provozu
Provádění drobné preventivní údržby včetně kontroly technického stavu zařízení
Práce na 12-ti hodinové směny nepřetržité

Požadujeme:
vyučení v jakémkoliv technickém či strojním oboru
platný průkaz na VZV
případně zkušenost s řízením - výhodou
dobrý zdravotní stav - fyzická práce manipulace se surovinou a výrobky
spolehlivost a zodpovědnost

Nabízíme:
Pracovní smlouva na 1 rok s možností prodloužení
3 měsíce zkušební doba
5 týdnů dovolené
Firemní zvýhodněné stravování
Příspěvek na penzijní připojištění po roce trvání pracovního poměru
Zaměstnanecké SIM karty pro rodinné příslušníky po 6 měsících trvání
pracovního poměru
Závodní rekreace
Pracoviště v blízkosti MHD a vlakového nádraží
Další benefity a informace na www.spolchemie.cz/cs/kariera
Možnost výplaty odměn od vedoucího za odvedenou práci
Možnost výplaty motivačního příspěvku dle hospodářského výsledku společnosti a provozu
Náborový příspěvek - až do výše 36 000 Kč dle pravidel společnosti

Kontakt: telefonicky nebo na e-mail.

Zadejte vaše jméno
Zadejte komentář
Podporované formáty: doc, docx, xls, rtf, txt, xls nebo pdf
Zadejte váš email
Opište kontrolní kód
Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.