Práce Nabídka zaměstnání

CONTROLLER/KA - INVESTIC

CSS, a.s.

Revoluční 1930, Ústí nad Labem

Detail firmy

Jana Hlávková
477163107

  • směny

    Pružná pracovní doba

  • min. vzdělání

    Bakalářské

Nástupní plat 33 000,- až 38 000,- Kč

Místo výkonu práce: Revoluční 1930/86, 400 01 Ústí nad Labem
Pracovní náplň:
plánování investičních akcí včetně harmonogramů a cash flow
kalkulace návratnosti investičních projektů
dokumentování průběhu investic a investičních nákladů
sledování cash flow investic
klasifikace složek nedokončených investic
tvorba podkladů pro zařazení nového majetku nebo technického zhodnocení původního
vyhodnocování investičních projektů proti plánu
vyhodnocování skutečně dosažených efektů investic
daňové posouzení technického zhodnocení majetku

Požadujeme:
VŠ vzdělání
Anglický jazyk výhodou
zkušenosti na obdobné pozici min. 3 roky
MS Excel - velmi dobrá znalost (s důrazem na kontingenční tabulky, datové zdroje)

Nabízíme:
pracovní smlouva na 1 rok s možností prodloužení
3 měsíce zkušební doba
5 týdnů dovolené
firemní zvýhodněné stravování
příspěvek na penzijní připojištění po roce trvání pracovního poměru
zaměstnanecké SIM karty pro rodinné příslušníky po půl roce trvání pracovního poměru
závodní rekreace
další benefity a informace na www.spolchemie.cz/cs/kariera/
Kontakt:
osobně, telefonicky nebo na e-mail.