Práce Nabídka zaměstnání

CHEMIK - operátor

AOC Resins Česká a.s.

Revoluční 1930, Ústí nad Labem

Jana Hlávková
477163107

  • směny

    Dvousměnný provoz

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 19 690,- až 22 000,- Kč

Místo výkonu práce: Revoluční č.p. 1930/86, 400 01 Ústí nad Labem
CHEMIK - operátor s náborovým příspěvkem 50.000 Kč
Společnost AOC Resins Česká a,s. patří do koncernu firem AOC jenž je předním světovým dodavatelem pryskyřic a speciálních materiálů, které zákazníkům umožňují vytvářet robustní, odolné a všestranné výrobky a komponenty. Společnost se silným zázemím po celém světě v oblasti výroby a vědy úzce spolupracuje se zákazníky v zájmu zajištění bezkonkurenční kvality, servisu a spolehlivosti pro dnešní dobu a v zájmu inovativních řešení pro zítřek.
S evropským ústředím ve Švýcarsku, AOC provozuje výrobní závody ve Francii, Itálii a Nizozemsku a má výzkumná a vývojová centra v Itálii a Nizozemsku. Navíc, AOC má několik výrobních závodů a výzkumných a vývojových center v Americe a v Číně.

Pracovní náplň chemik operátor
- Provádí obsluhu výrobního zařízení a řídí proces výroby modifikovaných polyesterů dle technologické dokumentace a pokynů vedoucího
- Eviduje průběh výrobního procesu do operativně technického záznamu
- Provádí odběr vzorků a spolupracuje s laboratoří
- Připravuje aditiva
- Ručně nastavuje potrubní trasy na přečerpávání surovin a produktů
- Provádí plnění a vážení autocisteren, kontejnerů a sudů
- Obsluhuje paletizační linku
- Provádí manipulaci s materiálem (suroviny, výrobky, odpady, drobné obaly apod.) ručně a pomocí vysokozdvižného vozíku
- Třídí odpady
- Obsluhuje kompresorovnu
- Vizuálně kontroluje výrobní zařízení, potrubní trasy
- Provádí drobnou údržbu výrobního zařízení a manipulační techniky
- směny jeden týden ranní 6 -14 hod. / druhý týden 14 - 22 hod.
Požadujeme:
- Vyučení v chemickém či strojním oboru - výhodou
- Pracovitost, samostatnost, pečlivost a spolehlivost
- Dobrý zdravotní stav
- Průkaz na obsluhu vysokozdvižného vozíku - výhodou
Ostatní sdělení:
- Pracovní smlouva na 1 rok s možností prodloužení
- Zkušební doba 3 měsíce
- Možnost výplaty odměn od vedoucího za odvedenou práci
- Možnost výplaty motivačního příspěvku dle hospodářského výsledku společnosti
- Náborový příspěvek - až do výše 50 000 Kč dle pravidel společnosti
- 5 týdnů dovolené
- Firemní zvýhodněné stravování
- Příspěvek na penzijní připojištění po roce trvání pracovního poměru
- Zaměstnanecké SIM karty pro rodinné příslušníky po 6 měsících trvání pracovního poměru
- Závodní rekreace
- Pracoviště v blízkosti MHD a vlakového nádraží
Kontakt:
e-mailem - hlavkova@spolchemie.cz
telefonicky 8 - 14 hod.