Práce Nabídka zaměstnání

Automechanik

NEVERSTOCK s.r.o. - ÚL

Drážďanská 885, Ústí nad Labem

Jan Dlouhý
721701915

  • směny

    Jednosměnný provoz

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 20 000,- až 30 000,- Kč

Místo výkonu práce: Drážďanská č.p. 885/32, Krásné Březno, Ústí nad Labem.
Náplň práce: opravy motorových vozidel, garanční prohlídky, práce pneuservisu, diagnostika vozidel, odstraňování závad, montáž doplňků a příslušenství.
Požadujeme: dochvilnost, samostatnost, spolehlivost, ŘP sk.B, zkušenost a praxe v oboru, znalost práce na PC, manuální zručnost, týmová práce, čistý trestní rejstřík, pracovitost a chuť učit se novým věcem.
Nabízíme: práci v novém a moderně zařízeném pracovním prostředí a možnost být součástí rozvíjející se firmy.
Kontakt: telefonicky nebo na email.