Práce Nabídka zaměstnání

Administrativní pracovník/pracovnice v Call centru

A.G.J. - chráněná dílna s.r.o. - ÚL

Pařížská 227, Ústí nad Labem

Detail firmy

Markéta Plevová
736646532
  • vztah

    Pracovní poměr - zkrácený úvazek

  • směny

    Jednosměnný provoz

  • min. vzdělání

    Základní + praktická škola

Nástupní plat 5 000,- až 6 000,- Kč

Místo výkonu práce: Pařížská č.p. 227/20, Ústí nad Labem.
Náplň práce:
Práce ve společnosti, která je orientována nejen na cíle, ale i na zaměstnance a jejich potřeby.
Administrativní podpora pro operátory call centra
Požadujeme:
znalost excelu, českého jazyka a znalost lehčí administrativy
Nabízíme:
zajímavou fixní mzdu a bonusy dle Vašich výsledků, stabilní českou společnost, která ocení Váš přínos, jistotu, že své peníze dostanete včas a vždy, občerstvení na pracovišti zdarma, relaxační místnost, kvalitní a efektivní zaškolení, práce je vhodná i pro OZP, NÁSTUP: IHNED NECHODIT NA PRACOVIŠTĚ !! První kontakt telefonem nebo emailem.