Rozhledna láká milovníky výšlapů: Jedinečný zážitek čeká v Ledvicích

V březnu a dubnu nabízí Infocentrum Skupiny ČEZ veřejnosti jedinečnou příležitost navštívit nejvyšší rozhlednu Česka, která se nachází na elektrárně Ledvice. Výšlap na rozhlednu poskytuje adrenalinový zážitek a úžasný výhled. Kapacita akce je z bezpečnostních důvodů omezena na 20 osob.


V březnu a dubnu letošního roku má veřejnost jedinečnou příležitost navštívit nejvyšší rozhlednu Česka, která se nachází na elektrárně Ledvice. Tento originální počin přišel na svět díky kolektivu průvodců z Infocentra Skupiny ČEZ. Účastníci si užijí adrenalinový zážitek spojený s nádherným výhledem, který jen tak někde neuvidí.

Veřejné výšlapy na tuto unikátní rozhlednu, která je výjimečně přístupná pouze v uvedených termínech, začínají vždy od 13.30 hodin. Nabízejí vzrušení výstupu v doprovodu zkušených průvodců a jedinečný výhled na krajinu bez ohledu na počasí. Je třeba zdůraznit, že z bezpečnostních důvodů je kapacita těchto akcí omezena na 20 osob.

Jako první se na tuto nejvyšší rozhlednu Česka podívaly fotbalistky FK Teplice v sobotu 17. února. Díky pohodové chůzi, která trvala necelých deset minut, se dívky dostaly na ochoz rozhledny a také přispěly na dobrou věc. Díky zapnuté aplikaci EPP-Pomáhej pohybem Nadace ČEZ věnovaly své vysportované body Chomutovskému dětskému nadačnímu fondu.

Účast na tomto zajímavém výšlapu na nejvyšší rozhlednu Česka na elektrárně Ledvice je tak nejen zábavou a adrenalinem, ale může být i aktem veřejného dobra. Nečekejte ani minutu a přihlaste se co nejdříve na jeden ze dvou termínů, které kolektiv průvodců Infocentra Skupiny ČEZ v Elektrárně Ledvice připravil, a zažijte zážitek, na který dlouho nezapomenete.


Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
Ústí nad Labem

Hlavní zprávy