Policisté na Josefínských slavnostech v Terezíně

LITOMĚŘICKO – Návštěvníci slavností se seznámili také s prací policie.


Policisté na Josefínských slavnostech v Terezíně LITOMĚŘICKO – Návštěvníci slavností se seznámili také s prací policie.  Sobota 1. října byla v Terezíně ve znamení Josefínských slavností. Akce se účastnili policisté, kteří kromě dohledu nad plynulostí a bezpečností silničního provozu dohlíželi na veřejný pořádek a nejen to. Pro účastníky akce měla připravené stanoviště speciální pořádková jednotka, která je seznámila se svou prací. Bylo zde možno shlédnout služební vozidla, terénní čtyřkolku a také výstroj a výzbroj, kterou policisté při své práci využívají. Stanoviště dále doplňoval motocykl a služební vozidlo dopravních policistů. Mnoho účastníků akce navštívilo stánek, který nabízel informace k náborové kampani a různé prezentační materiály.
Návštěvníkům akce, kteří projevili zájem o práci u policie, byly poskytnuty bližší informace o policejní práci, možnostech uplatnění a podmínkách přijetí. Bližší informace k náboru nových policistů v Ústeckém kraji naleznete ZDE.
Pozitivním výsledkem je skutečnost, že policisté na této slavnostní akci nemuseli řešit žádné protiprávní jednání či narušení veřejného pořádku. 3. října 2022
nprap. Pavla Kofrová
KŘP Ústeckého kraje


Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
Popelka

Hlavní zprávy

 

NetConcert Bobby Shew
weby