Labská stezka nabízí zdarma výlet na lodi Florentina!

Sezona v Litoměřicích začne 27. dubna, kdy 400 návštěvníků může zdarma využít výletní loď Florentina. Program zahrnuje odemykání Labské stezky pro cyklisty, symbolické dárky a produkty regionálních výrobců. Zábava zahrne i hudební vystoupení a dětské aktivity.


Letošní sezonu zahájí v Litoměřicích v sobotu 27. dubna na Střeleckém ostrově ve 13 hodin v místě, kde kotví výletní loď Florentina. Zhruba čtyři stovky návštěvníků se svezou zdarma na palubě lodi a nejen to. (Registrace bude spuštěna 8. dubna na webu města.)

Součástí odpoledne bude i odemykání Labské stezky. Cyklojízda vyrazí směr Litoměřice ve 13 hodin z prostoru odpočinkové zóny u Labe v Křešicích. Účastníci jízdy po příjezdu společně symbolicky odemknou Labskou stezku, obdrží drobné cyklo dárky a vstupenku na plavbu Florentiny. Jízda je vhodná i pro děti.

Akce se uskuteční ve spolupráci s producenty regionálních výrobků z Českého středohoří. Své zastoupení na stáncích umístěných u přístaviště bude mít Biskupský pivovar, Farma Držovice, Lobkowiczké zámecké vinařství, výrobce medů a medových výrobků z Lovečkovic, Kauboy s mošty a cidery z divokého severu a další. Představí se i město Ústí nad Labem a Tým silniční bezpečnosti.

Odpoledne zpestří kromě Sváťova dividla i hudební vystoupení. Chybět nebude ani Dílna ručního papíru s tvořivou dílnou pro děti a odpočinková zóna litoměřické knihovny.


Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
Ústí nad Labem

Hlavní zprávy