Práce Nabídka zaměstnání

Stavbyvedoucí

ZDEMAR Ústí nad Labem s.r.o.

Smetanova 683, Chabařovice

Detail firmy

Radka Kaňová
605235977
  • vztah

    Pracovní poměr - plný úvazek

  • směny

    Jednosměnný provoz

  • min. vzdělání

    ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástupní plat 35 000,- až 40 000,- Kč

Náplň práce:
Vedení staveb a stavební dozor
Kompletní příprava staveb
Řízení a kontrola práce jednotlivých pracovních skupin
Odpovědnost za organizaci práce, využití fondu pracovní doby
Zajištění a kontrola dodržování technologické kázně probíhajících staveb
Řešení technických problémů
Odpovědnost za vedení stavebního deníku
Odpovědnost za připravenost projektu k předání stavby, úplnost předávané dokumentace a odstraňování vad a nedodělků
Odpovědnost za dodržování předpisů, nařízení, směrnic a zásad BOZP a PO
Průběžné zpracovávání podkladů pro účetní oddělení společnosti za svěřený úsek
Požadujeme:
obor pozemní a dopravní stavby, konstrukce a dopravní stavby
Praxi v oboru stavebnictví / správy objektů min.5 let
Orientace v technické dokumentaci a problematice BOZP při správě zařízení a budov
Všeobecné práv ní povědomí (stavební zákon, občanský zákoník, zákoník práce)
Zkušenosti s projekty a rozpočty
Zkušenost s vedením lidí výhodou
Řidičský průkaz skupiny B
Samostatnost, spolehlivost, organizační schopnosti
Znalost PC (Word, Excel, Outlook, Internet)
Nabízíme:
Perspektivu profesního a osobního růstu
Motivující finanční ohodnocení včetně cílených odměn, firemní benefity, sociální program
Stabilitu a zázemí v ryze české společnosti, která je držitelem řady norem
Příjemné pracovní prostředí
Místo výkonu práce Chabařovice, pravidelné pracovní cesty
Nástup možný ihned nebo dle dohody
Stravné, Příspěvek na životní a penzijní připojištění, Odměny při prac. výročí a živ. jubileu,Náborový příspěvek, Sick Days, Firemní akce aj.
Kontakt: telefonicky nebo na e-mail

Zadejte vaše jméno
Zadejte komentář
Podporované formáty: doc, docx, xls, rtf, txt, xls nebo pdf
Zadejte váš email
Opište kontrolní kód
Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.