Práce Nabídka zaměstnání

Samostatná účetní

ZDEMAR Ústí nad Labem s.r.o.

Smetanova 683, Chabařovice

Detail firmy

Alena Bohuslavová
725215533
  • vztah

    Pracovní poměr - plný úvazek

  • směny

    Jednosměnný provoz

  • min. vzdělání

    ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástupní plat 24 000,- až 27 000,- Kč

Místo výkonu práce: Smetanova 683, 403 17 Chabařovice.
Místo výkonu práce: Smetanova č.p. 683,Chabařovice.
Náplň práce::
Částečné vést účetnictví (fakturace, banka, pokladna)
Účtovat režijní a obchodní faktury
Připravovat podklady pro srážky z mezd
Postupovat pohledávky
Zúčtovat doklady z cest řidičů
Připravovat podklady, výkazy atd. pro vedení společnosti
Zajišťovat ostatní administrativní práce
Požadujeme:
Ukončené SŠ či VŠ vzdělání ekonomického směru
Minimální praxi 2 roky v oboru podvojného účetnictví
Dobrou znalost účetní a daňové problematiky
Znalost práce na PC - MS Office, účetní programy
Spolehlivost, zodpovědnost a loajalitu
Organizační schopnosti a samostatnost
Nabízíme:
Motivující finanční ohodnocení včetně cílených odměn
Spoustu benefitů - tradičních (stravenky, příspěvek na ŽP/PP, náborový příspěvek aj.) i netradičních (sick days, jazykové kurzy, odměny při pracovním výročí a životním jubileu, spoustu firemních akcí)
Perspektivu profesního a osobního růstu
Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
Místo výkonu práce Chabařovice
Příjemné a moderní pracovní prostředí v sídle společnosti
Sravenky, Příspěvek na životní a důchodové připojištění, Odměny při prac. výročí a živ. jubileu, Jyzykové kurzy, Náborový příspěvek, Sick Days, Firemní akce aj.
Kontakt:
telefonicky.

Zadejte vaše jméno
Zadejte komentář
Podporované formáty: doc, docx, xls, rtf, txt, xls nebo pdf
Zadejte váš email
Opište kontrolní kód
Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.