Práce Nabídka zaměstnání

Pracovník/pracovnice správy pohledávek

ZDEMAR Ústí nad Labem s.r.o.

Smetanova 683, Chabařovice

Detail firmy

Alena Bohuslavová
725215533

  • směny

    Jednosměnný provoz

  • min. vzdělání

    ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástupní plat 30 000,- až 35 000,- Kč

Místo výkonu práce: Smetanova 683, 403 17 Chabařovice.
Náplň práce:
Administrativně obchodní agenda správy pohledávek
Vymáhání rizikových pohledávek a realizace zajištění pohledávek
Dohled nad platební morálkou zákazníků, řešení prodlení
Jednání s relevantními stranami, např. dlužníky a jejich právními zástupci, soudy, rozhodci, exekutory, insolvenčními správci a správci konkursních podstat atd.
Analýza a monitoring rizik vztahující se k platební morálce zákazníků a odběratelů
Agenda pojištění rizik a pohledávek, spolupráce na uplatnění nároků společnosti plynoucích z pojistných smluv
Vedení spisové agendy k případům (dohody, soudní spory, exekuce)
Komunikace s orgány státní správy (policie, státní zastupitelství, soudy, zastupitelské úřady v zahraničí)
Ostatní administrativní práce, provozní činnosti a další práce v informačním systému (Navision Financials)
Požadujeme:
SŠ/VŠ vzdělání právního či ekonomického zaměření
Znalost insolvenčního zákona a souvisejících právních předpisů
Znalost příslušných zajišťovacích nástrojů
Prokazatelné zkušenosti na obdobné pozici 3 roky podmínkou
Řidičské oprávnění sk. B (aktivní řidič)
Uživatelská znalost práce na PC (Word, excel, Outlook, internet)
Trestní bezúhonnost podmínkou
Praxe v exekutorské nebo právní kanceláři velkou výhodou
Osobnostní předpoklady:
Výborné komunikativní a vyjednávací schopnosti
Analytické myšlení, schopnost argumentace
Proaktivní přístup k řešení
Argumentační a vyjednávací schopnosti,
Psychická odolnost vůči stresovým situacím a termínům
Orientace na výsledky a řešené problémy
Samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, časová flexibilita
Ochota se trvale vzdělávat

Nabízíme:
Perspektivu profesního a osobního růstu
Motivující finanční ohodnocení včetně cílených odměn, firemní benefity, sociální program
Stabilitu a zázemí v ryze české společnosti, která je držitelem řady norem
Příjemné pracovní prostředí
Místo výkonu práce Chabařovice, pravidelné pracovní cesty
Nástup možný ihned nebo dle dohody
Kontakt:
telefonicky nebo na e-mail