Práce Nabídka zaměstnání

DBORNÝ PRACOVNÍK/CE VÝZKUMU a TECHNICKÉHO SERVISU

Jana Hlávková
477163107
  • vztah

    Pracovní poměr - plný úvazek

  • směny

    Pružná pracovní doba

  • min. vzdělání

    Vysokoškolské

Nástupní plat 30 000,- až 37 000,- Kč

Popis pracovní pozice:
výzkum, vývoj nových produktů, systémů a jejich aplikací
vývoj, optimalizace a zavádění technologií
materiálové úspory a energetické úspory
technická podpora výrobě a prodeji, komunikace s nimi
technické konzultace a technická řešení pro zákazníky
příprava technické a technologické dokumentace (aplikační a technické listy)
spolupráce s marketingem

Požadujeme:
VŠ v oboru chemie (obor: polymery, alkydy - výhodou) - vhodné i pro absolventy VŠ
praxe v oboru výhodou
anglický jazyk na komunikativní úrovni
další jazyk výhodou
řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:
samostatnou práci ve společnosti s dlouholetou tradicí
možnost osobního a odborného růstu
pracovní smlouva na hlavní pracovní poměr s možností prodloužení
pracovní doba 37,5h týdně
5 týdnů dovolené
mzda je závislá na zkušenostech v oboru u daného kandidáta
nabídka platí i pro absolventy VŠ

Kontakt:
telefonicky nebo na email.

Zadejte vaše jméno
Zadejte komentář
Podporované formáty: doc, docx, xls, rtf, txt, xls nebo pdf
Zadejte váš email
Opište kontrolní kód
Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.